Categorías
Forex Trading

Level2 Ventures zainwestuje ponad 130 mln zł w startupy technologiczne L2V

level 2 ventures

– Chcemy, aby region CEE, a w szczególności Polska, były kojarzone z innowacjami i nowoczesną technologią. W porównaniu do rynku startupowego w Europie Zachodniej mamy jeszcze bardzo dużo do nadrobienia. Wierzymy, że formuła Level2 Ventures oparta na 4 zadawaj pytania przed rozpoczęciem handlu niestandardowym podejściu i partnerskiej współpracy z Founderami, pozwoli ten cel znacząco przybliżyć – podsumowuje Adam Rudowski. Sea Machines to lider w dziedzinie pionierskich autonomicznych systemów dowodzenia i kontroli dla przemysłu morskiego.

level 2 ventures

Główne filary programu obejmują wzmocnienie networkingu, rekomendacje i możliwości kooperacji z liderami w swoich branżach, szeroko zakrojone działania promocyjne oraz dedykowane inicjatywy edukacyjne. – Zależy nam na istotnym podniesieniu prawdopodobieństwa sukcesu nie tylko na etapie wyboru startupu, ale szczególnie na etapie budowy jego wartości i skalowania biznesu. Zapewnia on zarówno rozwój kompetencji Founderów jak i elementy wsparcia firmy w obszarach zarządzania, marketingu, sprzedaży, HR oraz szeroko rozumianej operacyjności – wyjaśnia Piotr Pawłowski, Partner Zarządzający Level2 Ventures. – Jako organizacja biznesowa, która od wielu lat zrzesza przedsiębiorstwa z szeroko pojętego sektora usług biznesowych, wiemy, jak ważne jest budowanie networku opartego na relacjach, który niejednokrotnie ułatwia i przyspiesza rozwój firmy na wielu poziomach. CTHINGS.CO digitalizuje i integruje procesy produkcyjne, logistyczne, analityczne i biznesowe.

Obszary inwestycyjne

Level2 zapewni spółkom portfelowym, niespotykany dotąd na rynku, szeroki zakres wsparcia biznesowego i operacyjnego w formule complete environment, dzięki dedykowanemu programowi rozwojowemu – Development4Startups Program oraz współpracy z ekspertami branżowymi. Strategia funduszu zakłada reinwestycję kapitału pozyskanego z exitów, co w okresie następnych siedmiu lat ma pozwolić osiągnąć pozycję największego funduszu venture w regionie CEE. Salesbook to platforma akceleracji sprzedaży oferowana w modelu SaaS, która wspomaga i automatyzuje pracę przedstawicieli https://www.investorynews.com/najnowsze-bitcoin-gotowka-cena-i-analiza-bch-to-usd/ handlowych, zwiększając ich efektywność o ponad 50%. Oprócz elementów strukturyzujących proces sprzedaży poprzez prezentację firmy, analizę potrzeb, kalkulator oferty i możliwość podpisania umowy (również online), zawiera funkcjonalność CRM oraz rozbudowane raportowanie pozwalające na analizę pracy handlowców w czasie rzeczywistym. Salesbook może działać jako autonomiczny system lub w modelu integracji z każdym oprogramowaniem typu CRM/ERP. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się zarówno w tradycyjnym modelu spotkań z klientami, jak i w modelu sprzedaży online.

  1. Własne urządzenia, oprogramowanie i aplikacje chmurowe pozwalają realizować dotychczas niemożliwe projekty w 5G.
  2. W porównaniu do rynku startupowego w Europie Zachodniej mamy jeszcze bardzo dużo do nadrobienia.
  3. Założony i prowadzony przez doświadczonych CEO z branży ICT, Adama Rudowskiego i Piotra Pawłowskiego.

Założona w 2015 roku w Bostonie firma tworzy autonomiczne oprogramowanie i systemy dla statków, które zwiększają bezpieczeństwo, wydajność i osiągi statków, łodzi roboczych i innych statków komercyjnych. Talent Alpha to kompletna platforma Talent Intelligence & Marketplace pozwalająca na skuteczne zarządzanie talentami IT w organizacji. Founderom i Menedżerom naszych spółek portfelowychoferujemy Development 4Startups Program, który pozwala na szybkiewzmocnienie kompetencji menedżerskich w kluczowych dla rozwoju startupu obszarach. Doświadczenie menedżerskie, pomoc w rekrutacji talentów, marketing, szkolenia i sprawdzona operacyjność to tylko część tego, czego możesz od nas oczekiwać.

Rozwój kompetencji Founderów

Talent Alpha to kompletna platforma Talent Intelligence & Marketplace pozwalająca na skuteczne cyfrowe zarządzanie talentami w organizacji. Zapewnia on bezprecedensowy wgląd w możliwości w organizacji, umożliwia optymalizacje i podejmowanie decyzji dotyczących specjalistów technologicznych w oparciu o dane. «All-in-one marketplace for pets»Hipets to pet marketplace, który pozwala opiekunom zwierząt znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu. Wspiera także weterynarzy, groomerów, zwierzęcych behawiorystów oraz inne firmy z branży zoologicznej pozyskać więcej klientów i efektywnie wykorzystywać swoje zasoby. CTHINGS.CO wykorzystując technologię 5G digitalizuje i integruje procesy produkcyjne, logistyczne, analityczne i biznesowe. Własne urządzenia, oprogramowanie i aplikacje chmurowe pozwalają realizować dotychczas niemożliwe projekty w 5G.

level 2 ventures

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *